У Бурині все частіше використовуються біотуалети

Давно вже не секрет, що біотуалет є відмінним винаходом для організації зручностей в будь-якому з місць, де відсутня каналізація.

Компактні біотуалети незамінні і під час масових заходів, але не тільки...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках неодноразово порушував тему забезпечення нормальними стаціонарними туалетами громадських місць у місті Буринь.

І, здається, дану проблему міська влада стала вирішувати при допомозі сучасних біотуалетів.

До слова, у Бурині вони використовувалися під час святкування Дня міста та освячення храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії,.

І гості та жителі міста визнавали, що це зручно.

Нині біотуалети з’явилилися в Буринському Павловському міському парку, де, скажемо відверто, жодного нормального стаціонарного туалету немає…

І тепер, мабуть, головне, щоб до біотуалетів не доторкнулися руки варварів, які періодично орудують у парку.

Про що БіЖ теж розповідав неодноразово…

Світлина Івана Житника, зроблена 02 листопада 2018 року в Буринському Павловському міському парку.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.