28 жовтня 2018 року заживемо по-новому: повернемося до зимового часу

Відповідно до постанови Кабміну №509 від 13 травня 1996 року, переведення часу на зимовий в Україні традиційно відбудеться в ніч на останню неділю жовтня – 28 жовтня 2018 року о 04 годині ранку переведемо стрілки годинників на годину назад.

До слова, годинники, які потребують переведення вручну, краще перевести ввечері в суботу, тобто, сьогодні, 27 жовтня 2018 року, перед сном.

А сучасних гаджетів краще не чіпати. Адже смартфони, ноутбуки та планшети запрограмовані так, що самі встановлять точний час за Києвом.

Потрібно пам’ятати ще й про таке. При переході на зимовий час можливі погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну.

І як запевняють фахівці, на адаптацію організму потрібен майже тиждень.

Тому сьогодні перед сном бажано прийняти теплу ванну, випити трав'яного чаю, і налаштуватися на позитивні думки..

Не секрет, що майже завжди виникають дискусії про доцільність переведення годинників.

У 2011 році Верховна Рада України вже намагалася скасувати переведення годинників на зимовий час, але під тиском громадськості цю постанову було скасовано.

У вересні нинішнього року велися розмови про скасування повернення на зимовий час.

Мінекономрозвитку навіть допускало таку можливість, однак таке рішення поки так і не було прийнято.

Отже, 28 жовтня 2018 року заживемо по-новому: повернемося до зимового часу…

На світлині: єдиний публічний годинник у місті Буринь розташований на приміщенні вокзалу станції Путивль.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.