Під Ромнами невідомі розстріляли автомобіль, поранивши водія

Поліція розшукує зловмисників, котрі вчинили напад з застосування вогнепальної зброї, та розраховує на допомогу громадян.

Поблизу міста Ромни, у селі Герасимівка, невідомі розстріляли з вогнепальної зброї легковик та поранили 42-річного водія.

Він перебував у авто, чекаючи на колегу.

У цю мить пролунали постріли у його бік...

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками ст. 15, ч.2 ст. 115 КК України (замах на вбивство), в рамках якого працівники поліції розшукують зловмисників.

Вони звертаються з проханням до всіх громадян, хто міг бути свідком нападу; або хто в період часу з 17:00 до 19:00 години 23 жовтня 2018 року проїздив своїми авто автотрасою Суми-Ромни повз поворот на село Герасимівку, і чиї відеореєстратори зафіксували цю подію; чи має будь-яку інформацію, що допоможе слідству з’ясувати мотиви, обставини нападу та особи зловмисників, повідомити про це за телефонами: (066)151-67-17, (097)659-08-85, або «102».

Анонімність, конфіденційність та винагорода гарантуються, наголощує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.