Горів автомобіль «Вольво», який перевозив кукурудзу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ повідомляв про вибух на елеваторі в селі Нижня Сироватка, що неподалік міста Сум.

Під час аварії понад 10 тисяч тонн кукурудзи розлетілося навколишньою територію.

І ось нова подія з кукурудзою.

У смт Миколаївка, що в Білопільському районі, під час її транспортування з поля загорівся вантажний автомобіль «Вольво» з причепом.

Знищена кабіна авто, а от перекидання вогню на кузов та причеп водій не допустив.

Причини пожежі з’ясовується, повідомив Відділ комунікації ГУНП в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.