Поліція затримала 30 молодиків, які різали колеса у маршрутних таксі

У Сумах правоохоронці затрималаи группу молодиків, які різали колеса в маршрутних таксі служб-перевізників. Таким чином, уночі попередньо було пошкоджено 15 транспортних засобів.

Вжитими заходами правоохоронці доставили 30 учасників цієї події до відділу поліції.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за статтею «Хуліганство».

Проводяться подальші слідчі дії.

Повідомлення про те, що невідомі в балаклавах ріжуть колеса маршрутних таксі неподалік від Укртелекому, надійшло до чергової частини поліції близько третьої години ранку.

На місце події негайно виїхали патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група.

Інформація підтвердилась.

Вжитими заходами поліцейські оперативно блокували 30 молодиків і доставили їх до Сумського відділу поліції.

Наразі з ними працюють слідчі. За даним фактом у поліції вже розпочали кримінальне провадження за ст. 296ч.4 КК України «Хуліганство», санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 7 років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.