У Бурині чоловік сокирою громив крамницю…

Коли до чергової частини Буринського відділення поліції зателефонували випадкові свідки з повідомленням про розбите вікно в одному з магазинів райцентру, за вказаною адресою відразу вирушила слідчо-оперативна группа...

Прибувши на місце події, правоохоронці побачили розбите скло дверей, а в тамбурі приміщення чувся підозрілий шурхіт. Підійшовши до ганку, побачили й самого зловмисника, який «доклав руку» до цього погрому.

Під час бесіди з правоохоронцями він пояснив, що близько 22 години, взяв з дому мішок та сокиру, пішов до магазину, щоб викрасти продукти харчування, мовляв, дуже хотілось їсти.

Спочатку вибив скло у дверях та проник до тамбуру, після чого пошкодив скло на дверях торгівельної зали.

Далі почав зламувати металеві решітчасті двері. Однак дістатися мети йому завадили працівники поліції, які й застали його за цією «роботою», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

«Слідчими Буринського відділення поліції вже відкрили стосовно чоловіка кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України, – прокоментував ситуацію начальник Буринського відділення поліції Сергій Бойко. – За вчинене йому доведеться понести покарання, адже санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років».

Утім, останню крапку у справі «голодного грабіжника» поставить суд…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.