На Буринщині чоловік ховав зброю у вуликах та холодильнику

Оригінальні хованки вигадав для зберігання нелегальної зброї та боєприпасів житель Буринщини. Обріз гвинтівки Мосіна він тримав «під охороною» бджіл у вулику, а 12 набоїв до неї працівники поліції знайшли у холодильнику.

У рамках операції «Зброя та вибухівка», практичний етап якої розпочався 1 вересня 2018 року, працівники поліції отримали інформацію про ймовірне зберігання 54-річним жителем одного з сіл Буринського району нелегальної зброї.

Отримавши санкцію на обшук, оперативники завітали до громадянина з обшуком.

І не помилились: в господарстві знайшлись і зброя – споряджений до стрільби обріз гвинтівки Мосіна, і 12 набоїв калібру 7,62 мм.

Обріз чоловік зберігав у вулику, а патрони – в холодильнику.

Сам господар садиби пояснює: все це він знайшов на присадибній ділянці під час земельних робіт і зберігав для самозахисту.

Наразі всі «знахідки» полісмени вилучили та направляють на експертне дослідження.

А за фактом незаконного зберігання зброї та боєприпасів відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 263 КК України, в рамках якого перевіряють версію підозрюваного.

Слідство по справі триває.

Правоохоронці звертаються до всіх жителів регіону з застереженням: здавайте до поліції всі нелегально припасені боєприпаси, вогнепальну зброю та вибухівку.

Адже тільки добровільна видача звільняє громадян від кримінальної відповідальності, в іншому випадку Закон передбачає покарання у вигляді ув‘язнення від 3 до 7 років, застерігає Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.