У Бурині змагатимуться в День фізичної культури і спорту

08 вересня 2018 року, в суботу, на Буринському міському стадіоні «Урожай» о 9 годині розпочнуться заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

У програмі дійства:

  • змагання легкоатлетів;

  • футбольний турнір серед юніорів;

  • волейбольні турніри серед аматорських та дівочих команд;

  • привітання спортсменів юними аматорами сцени (учасники художньої самодіяльності Буринського районного будинку культури та учні Буринської дитячої школи мистецтв);

    • нагородження кращих спортсменів Буринського району.

Також відбудеться матч між командами «Колос» з Бурині (володар Кубка Сумської області 2008 року) і ФК «Ветеран» з Недригайлова (чемпіон Сумщини з футболу серед ветеранських команд 40 і старщі та фіналіста нинішнього сезону).

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.