Зі святом, шановні жителі міста Буринь та Буринського району!

19 серпня християни святкують Преображення Господнє – день, коли Ісус Христос на очах трьох апостолів – Петра, Якова та Івана на горі Фавор преобразився: його вбрання стало сліпучо білим, а обличчя засяяло, мов сонце.

Поруч нього з`явилися Мойсей та Ілля. Світла «ясна» хмара огорнула їх, а голос із тієї хмари промовив: «Це – мій улюблений Син, що я його вподобав: його слухайте».

У народі свято Преображення Господнього частіше називають святом Спаса, або Яблучним Спасом чи Другим Спасом.

Оскільки Яблучний Спас – це, перш за все, православне свято, то цього дня люди йдуть до храмів.

І тут освячують яблука на знак подяки Богові. Ця традиція йде з давніх часів.

Вітаю Вас зі святом Преображення Господнє!

Бажаю любові, добра, радості та щастя, успіхів і злагоди, миру та спокою.

Здоров'я Вам, і всіх благ земних!

З повагою,

Артем Савченко, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.