У Буринській міській ОТГ курсуватиме новий автобус

Для вирішення питання транспортного сполучення в Буринській міській об'єднаній територіальній громаді та через відсутність інших перевізників, які б виявили бажання надавати такі послуги, Буринська міська рада заклала у бюджет міста на 2018 рік кошти для придбання автобуса та запланувала можливість здійснення пасажирських перевезень у місті комунальним підприємством «Буринь-теплосервіс», повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

На початку липня нинішеього року через тендерну процедуру на кошти в сумі 1.2 млн. грн., що були виділені із бюджету громади, придбано новий автобус марки «Еталон» на 19 місць, який перебуватиме на обслуговуванні у КП «Буринь-теплосервс».

Після оформлення всіх необхідних документів та отримання ліцензій, буде розроблено найнеобхіднійший на сьогодні для жителів ОТГ маршрут курсування нового автобусу.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.