Не втрачати пильність

Управління СБУ в Сумській області нагадує жителям регіону, що керівником Антитерористичного центру при СБУ з 12.08.2016 встановлено (згідно з Положенням про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92) рівень терористичної загрози «жовтий» (імовірна загроза).

З початку року з метою посилення рівня взаємодії між суб’єктами протидії тероризму, а також запобігання, своєчасного виявлення та припинення можливих терористично-диверсійних проявів регіональним підрозділом СБУ на території області проведено двадцять чотири спеціальних тренування та два антитерористичних навчання.

Спеціальні тренування проведено в кожному районі Сумщини, зокрема на військових об’єктах, в організаціях та підприємствах транспортного комплексу, нафтогазовидобувній галузі, у місцях масового перебування людей. Вони проводились з моделюванням ситуації щодо можливого мінування, використання умовними терористами безпілотних літальних апаратів, вчинення кібератак на об’єктах критичної інфраструктури тощо.

За їх результатами Координаційною групою АТЦ при УСБУ в Сумській області надано відповідні методичні рекомендації для кожного об’єкта щодо удосконалення системи захисту з урахуванням його специфіки та особливостей діяльності.

Також у регіоні проведено антитерористичні командно-штабні та тактико-спеціальні навчання за участю підрозділів Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, ДПС, органів влади та самоврядування, інших регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом. Їх головна мета – захист громадян, держави і суспільства від тероризму.

Навчальні антитерористичні заходи відбувались в умовах наближених до реальних бойових. Під час завершального етапу триденних навчань силові підрозділи виконали завдання із звільнення «заручників», яких за «легендою» захопили умовні «терористи» на міжнародному пункті пропуску «Велика Писарівка».

Проведений захід продемонстрував високий рівень взаємодії його учасників та їх готовність оперативно і професійно виконувати завдання підвищеної складності.

Зважаючи на прикордонний статус Сумської області, який обумовлює актуальність для регіону зовнішніх та внутрішніх загроз національній безпеці держави, Управління СБУ в Сумській області звертається до мешканців регіону і надалі з розумінням ставитись до проведення заходів, які сприяють посиленню рівня захисту від можливих терористичних загроз, а також не втрачати пильність.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації про протиправні дії, пов’язані з можливою терористичною або диверсійною діяльністю, просимо негайно повідомляти на цілодобову «лінію довіри» УСБУ в Сумській області (0542-) 610-069 або на електронну адресу Управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., повідомив Прес-група УСБУ в Сумській області

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.