Із Бурині до Путивля відбувся велопробіг патріотів…

За підтримки сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації та сектору з питань молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури, туризму Буринської міської ради (завідувач Ярослав Романчук) сьогодні, 27 червня 2018 року, проведений велопробіг Буринь-Дич-Путивль-Зінове-ДОТ«Чайка»- Чумакове-Буринь.

– Цей патріотичний велопробіг, присвячений Дню Конституції України, – зауважив у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) завідувач сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Олексій Яровий. – У ньому взяли участь 9 патріотів-велогонщиків із району та Бурині. Разом проїхали понад півсотні кілометрів…

Маршрут проліг через населені пункти Буринського та Путивльського районів з відвідуванням комунального закладу Буринської районної ради дитячого оздоровчого табору «Чайка».

Учасники велопробігу досить стомлені, але з позитивними емоціями та враженнями повернулися до Бурині.

А завершився маршрут на площі Привокзальній, де й зроблена ця світлина…

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.