Магнітні бурі в червні 2018 року

Що таке магнітні бурі? Це спалахи на Сонці, які впливають на магнітне поле Землі. Ці спалахи є величезними згустками енергії, які проходячи через космос, створюють коливання магнітного поля планети.

А магнітні коливання впливають на самопочуття мешканців планети.

Магнітні бурі очікуються з 27 по 29 червня 2018 року. Пік впливу геомагнітного шторму жителі можуть відчувати у четвер, 28 червня 2018 року.

Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця.

Слабка магнітна буря досягне Землі вже в середу, 27 червня 2018 року.

А підніметься буря рівня G1 у четвер, 28 червня. Її «шлейф» буде тягнутися протягом мінімум одного дня - 29 червня 2018 року.

Після цього геомагнітна обстановка стабілізується і магнітосфера Землі буде спокійною.

Під час магнітної бурі метеозалежні люди можуть відчути головний біль, запаморочення, слабкість, дратівливість і перепади настрою.

Медики рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі і пити багато води.

Також слід уникати важких фізичних навантажень і відмовитися від вживання алкоголю.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.