У Бурині буревій трощив дерева…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово писав про доволі небезпечні гілки, які у будь-який момент можуть обірватися і впасти з віковічного дуба, який стоїть на вході до Павловського міського парку.

І в розділі ПОДІЇ розповідав, що днями доволі чимала й вагова гілка обірвалася з дуба, і ледве не придавила жінку, яка проходила поруч…

Учора, 15 червня 2018 року, надвечір, і сьогодні, 16 червня 2018 року, вночі, буревій пронісся над містом Буринь.

Він наробив чимало лиха. Постраждала від сильного вітру городина на городах, фруктові дерева в садках.

Пронісся буревій і над Павловським міським парком. Тут із дерев падало важке гілля.

А окремі дерева було спиляно (на світлині).

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.