У Бурині сьогодні мітингували…

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, сьогодні, 14 червня 2018 року , в м. Буринь на площі Першотравневій (біля приміщення Будинку ради – БіЖ) проведено громадське віче у форматі мітингу.

Його метою було вирішення проблем ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, які пролягають через територію Буринської об’єднаної територіальної громади.

Заслухавши міського голову Ладуху В.Б., голову Буринської районної ради Рябоконя Є.В. та жителів громади, присутніми було ухвалено та підтримано резолюцію:

доручити Буринському міському голові Ладусі В.Б. направити звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Верховної Ради України Парубія А.В., Віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Г.Г., у якому повідомити про незадовільний стан доріг державного і загального значення на території громади та про бездіяльність у вирішенні питання своєчасного ремонту доріг розпорядників коштів - Служби автомобільних доріг у Сумській області та Сумської ОДА.

Про це розповів офіційний сайт Буринської міської ради.

Світлина сайту buryn-miskrada.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.