У Бурині впала з дуба…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово писав про доволі небезпечні гілки, які у будь-який момент можуть обірватися і впасти з віковічного дуба, який стоїть на вході до Павловського міського парку.

Навіть застерігав, що гілля молже падати не тільки на приміщення музею, яке стоїть неподалік від дерева, а й, не дай Бог, на пішоходів.

На жаль, передбачення справдилися – доволі чимала й вагова гілка обірвалася з дуба, і ледве не придавила жінку, яка проходила поруч.

На щастя, великої трагедії не сталося…

Правда, поки що не трапилося жахливої біди…

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.