У Бурині 14 червня 2018 року мітингуватимуть...

14 червня 2018 року з 10 години 30 хвилин і до 13 години біля приміщення Буринської районної державної адміністрації запланована акція у формі мітингу, метою якого є ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення, котрі пролягають через територію Буринської ОТГ.

Причиною проведення такого заходу стало вкрай негативне ставлення до вирішення цього питання та відсутність підтримки з боку вищих ланок влади.

Жителі Буринської ОТГ мають змогу і повинні висловити своє бачення вирішення вагомої для життєдіяльності громади проблеми.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.