У Бурині до пам’ятного знаку Тараса Шевченка поклали квіти

Сьогодні, 22 травня 2018 року, виповнюється 157 річниця з часу перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у м.Каневі.

Участь у цьому заході взяло керівництво Буринського району, працівники райдержадміністрації та районної ради, громадськість.

До пам’ятного знаку Великому Кобзарю відбулося покладання квітів.

Голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко зауважив, що Тарас Шевченко був і залишатиметься тією людиною, чий талант, творчість і життя сприяють об’єднанню українців…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.