З Днем вишиванки, шановні жителі Бурині та Буринського району!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Український День вишиванки, який відзначаємо 17 травня 2018 року, підтримають у понад 50 країнах світу.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, навчання, або щоб пройтися рідним містом Буринь чи населеним пунктом Буринщини – привітати друзів, знайомих.

Адже споконвіку для українців власна вишиванка була оберегом, і вона стала справді дорогоцінною. Кожен птах, кожна квітка, що прикрашає вишиванку, має своє символічне значення, спрямоване на мирне, спокійне, затишне та щасливе життя.

Зі святом!

З повагою,

Артем Савченко, Анатолій Распутько – депутати Буринської міської ради, Андрій Гусак, Анна Коробенкова, Володимир Заєць – депутати Буринської районної ради від Буринської районної партійної організації Радикальна партія Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.