Презентовано «Національний корпус Суми»

У Палаці культури імені Фрунзе відбулася урочиста презентація обласного осередку української політичної партії «Національного корпусу Суми», на яку з‘їхались гості з усієї України.

У рамках заходу відбулась презентація програми та діяльності партії, знайомство з міцною командою «Національного корпусу Суми», які готові старанно працювати задля позитивних змін на Сумщині та Україні вцілому, повідомляється на сторінці «Денис Сокур» в facebook.

На презентації відбулося представлення програми Національного Корпусу, яка базується на трьох складових: Сила, Добробут, Порядок, що приведуть до спільної перемоги, до справедливого життя, на яке заслуговує кожен українець.

Голова сумського осередку Денис Сокур подякував усім, хто долучився до створення обласної організації партії, і вказав мету та завдання, яких буде дотримуватися «Національний Корпус Суми».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.