День Перемоги у Бурині

Сьогодні, 9 травня 2018 року, у День Перемоги над нацизмом, у місті Буринь з повагою згадують всіх тих, хто виборов свободу у пекельному поєдинку з фашистськими загарбниками.

Біля Меморіалу Слави висловлювалися слова щирої подяки тим, хто врятував Україну, в тому числі – місто Буринь та Буринщину від фашизму.

Вічний вогонь нагадував, що воля завжди дається нелегко – дорогою ціною…

Хвилиною тиші присутні вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні.

Відбулася поминальна панахида за загиблими воїнами.

До Меморіалу Слави лягли живі квіти...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.