У Бурині та Путивлі відбулися заходи до Дня охорони праці

Як відомо, 28 квітня 2018 року відзначатиметься День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління».

І працівниками Буринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області проведено ряд заходів з молодим поколінням, приурочених до цього дня.

Проведена зустріч із старшокласниками Путивльської школи-інтернат, а учні Буринської спеціалізованої школи №1 ім. В.М. Кравченка взяли участь у флеш-мобі на тему: «Тіньові доходи – наслідки не втішні».

На зазначених заходах фахівці управління намагалися донести до дітей розуміння того, що гідна праця – це соціальна захищеність кожного громадянина.

Також, до Дня охорони праці були приурочені зустрічі у трудових колективах комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» та приватного виробничого підприємства «Сейм».

На них акцентовано увагу присутніх, що у разі оформлення легальних трудових відносин вони будуть соціально захищені…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.