Відео: Конотоп зустрів героїв-військовослужбовців 58 окремої мотопіхотної бригади

Герої повернулися додому… Про це детально розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА.

Їх зустрічали оплесками, квітами і з сльозами на очах. Військовослужбовці 15 батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади урочистою ходою під звуки маршу пройшлися центральними вулицями обласного центру. Вони повернулися додому – на рідну Сумщину – із пекла зони АТО,

«Зустріч 58-ої омпбр у Конотопі.

Найкраща подяка і нагорода для небайдужих і невгамовних є те, що воїни повернулися до своїх родин... потомленими, неголеними, трохи змарнілими, але ж повернулися до тих, хто за них молився і чекав...», – Тетяна Радько на сторінці «Я - волонтер! Волонтерське об'єднання, м. Конотоп» в facebook і поділилася світлинами із зустрічі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.