Про внесення змін до генерального плану міста Буринь

Буринською міською радою були проведені громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь» відповідно до статі 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної діяльності на місцевому рівні» затвердженого постановою КМУ від 25 травня 2011 року № 555 та розпорядження міського голови від 15.02.2018 року № 17-ОД «Про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь».

Головний архітектор проекту, директор ТОВ «Архітектурно-інжинірингове бюро «Квартал» Сергій Рєзніков презентував проект містобудівної документації, охарактеризував перспективи розвитку міста, основні техніко-економічні показники генерального плану.

Учасниками громадських слухань було вирішено погодити основні рішення проекту містобудівної документації «Внесення змін в генеральний план м. Буринь Сумської області з проектом плану зонування території м. Буринь» та рекомендувати для подальшого погодження на засіданні обласної архітектурно – містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації, повідомив сайт buryn-miskrada.gov.ua

На світлині: місто Буринь на початку квітня 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.