Буринщина допомогла прикордонникам

У Буринському районі зібрано гуманітарну допомогу та передано підрозділам Державної прикордонної служби України, які виконують бойові завдання у зоні АТО.

Допомогу надали Біжівська, Буриківська, Вознесенька, Гвинтівська, Дяківська, Миколаївська, Пісківська, Сніжківська, Хустянська, Черепівська та Чернечослобідська сільські ради.

У цьому заході взяли участь ФГ «Злагода-10» (керівник – Ковтуненко А.І.), ПП АПФ «Україна» (керівник – Шестак Р.Г.), СФГ «Рябоконь» (керівник – Галушкін І.В.).

У складі гуманітарної допомоги є овочі, крупи, макаронні вироби, консервація та інші необхідні продукти.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.