Надія Савченко буде утримуватися під вартою 59 діб

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ розповідав, що за притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності проголосував 291 депутат, затримання – 277 депутатів, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою – 268 депутатів Верховної Ради України.

Сьогодні, 23 березня 2018 року, Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід Надії Савченко у вигляді утримання під вартою строком на 59 діб без права внесення застави.

Надію Савченко підозрюють в організації теракту, замаху на життя президента і спроби зміни конституційного ладу України. Така підозра не дозволяє їй перебувати на свободі під час слідства.

Прокурор Олександр Климович повідомив, що Надії Савченко загрожує довічне ув'язнення, якщо її провину доведуть у суді.

У той же час, її адвокати стверджували, що звинувачення проти неї «не мають реальної доказової бази».

Сама Надія Савченко заявляє, що ця справа «політично мотивована». За словами підозрюваної, проти неї була розгорнута інформаційна кампанія.

Відзначимо, що суддя зачитував текст рішення понад 60 хвилин.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.