Депутата Верховної Ради України Надію Савченко затримано

За притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності проголосував 291 депутат, затримання – 277 депутатів, обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою – 268 депутатів.

Нагадаємо, що Регламентний комітет Верховної Ради України сьогодні вранця, 22 березня 2018 року, провів засідання за поданнями на народного депутата Надію Савченко.

І визнав законним зняття з неї недоторканності, її затримання і обрання їй запобіжного заходу у вигляді арешту.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.