Регламентний комітет ВРУ визнав законним зняття з Надії Савченко недоторканності, її затримання і обрання їй запобіжного заходу у вигляді арешту

Регламентний комітет Верховної Ради України сьогодні, 22 березня 2018 року, провів засідання за поданнями на народного депутата Надію Савченко.

І визнав законним зняття з неї недоторканності, її затримання і обрання їй запобіжного заходу у вигляді арешту.

Засідання відбулося в присутності самої Надії Савченко та генерального прокурора Юрія Луценка.

Надія Савченко під час свого виступу фактично підтвердила перевезення зброї з території, яка контролюється бойовиками так званої «ДНР».

І заявила, що це все було зроблено з метою провокації.

Відзначимо, 4 березня 2018 року стало відомо, що Надія Савченко є фігурантом справи Володимира Рубана, затриманого під час перевезення зброї з «ОРДО».

За даними слідства, він готував замах на президента Петра Порошенка, керівників силових структур та інших державних діячів.

15 березня 2018 року генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з Надії Савченко.

Як заявив на відкритті засідання Верховної Ради України її голова Андрій Парубій, щоб почати розглядати це питання на сьогоднышный сесії, потрібно буде хвилин 40.

Зауважимо, що Надія Савченко носить звання Героя України...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.