Подаруй дитині щасливу мить…

Буринське бюро правової допомоги проводить акцію «Подаруй дитині щасливу мить».

Всі бажаючі та небайдужі люди можуть принести речі, підгузники за адресою: м. Буринь, вул. Першотравнева, 20, кабінет 102 (приміщення адміністрації).

Ркчі будуть передані до дитячого будинку в м. Суми. Всі питання в приватних повідомленнях).

Є уже й добрі дії. Учасниця акції «Подаруй дитині щасливу мить» Nadiya Maleikina принесла речі для немовлят.

А випускники 11-Б класу спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів №1 м. Буринь зібрали грошові кошти для лікуванння 7-місячного хлопчика з пухлиною ока.

Всі речі та кошти будуть передані до дитячого будинку в м. Суми.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.