У Бурині вшанували пам'ять Великого Кобзаря

У Бурині, сьогодні, 07 березня 2018 року, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Тарасу Шевченку.

«Пророче слово й життєвий подвиг Тараса Шевченка завжди будили розум і душу, спонукали вимірювати власні слова і вчинки з позиції особистої відповідальності. Його особиста доля нерозривно пов’язана з історією і сьогоденням українського народу, його боротьбою за незалежність, суверенність і єдність України», – зауважив на урочистях Василь Бойко, голова Буринської районної державної адміністрації.

До слова, за традицією, починаючи з 9 березня і до кінця місяця на Буринщині, в усій Україні та за кордоном, всюди, де живуть українці, відбуваються Шевченківські заходи, приурочені до Дня народження «Великого Кобзаря».

Нагадаємо, що 9 березня 2018 року виповнюється 204 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

На світлині: пам’ятний знак Тарасу Шевченку в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.