У Бурині вшанували берегинь

Сьогодні, 05 березня 2018 року, відбулося спільне засідання Президії районної організації ветеранів та районної жіночої організації.

Жіноча районна громадська організація щорічно відзначає жінок Буринщини, які все своє життя здійснюють добрі справи, знайшли свій шлях у житті, реалізували себе, допомагають іншим.

І нинішнім лауреатам акції «Наші Берегині» вручені листівки та цінні подарунки.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.