До жіночого дня через Сумщину курсуватиме додатковий потяг

За даними «Укрзалізниці», потяг № 235 «Харків - Ужгород» відправлятиметься з Харкова 7 та 10 березня 2018 року о 10 годині 27 хвилин і прибуватиме до Ужгорода наступного дня о 11 годині 50 хвилин.

Зворотно – 8 та 11 березня 2018 року відправлятиметься о 18 годині і прибуватиме до Харкова наступного дня о 19 годині 37 хвилині.

Із Сум даний поїзд відправлятиметься 7 та 10 березня 2018 року о 14 годині 37 хвилин.

У Києві він буде о 20 годині 12 хвилин.

Зворотно з Ужгорода потяг відправиться 8 і 11 березня 2018 року о 18 годині і прибуде до Сум наступного дня о 15 годині.

У Києві потяг буде о 8 годині 37 хвилині, відправиться о 8 годині 57 хвилині.

На світлині: станція Путивль, що в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.