На Буринщині навчання в освітніх закладах призупинили включно до 7 березня 2018 року

У Буринській районній державній адміністрації сьогодні, 2 березня 2018 року, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час наради вирішувалося питання щодо призупинення навчання у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району у зв’язку з введенням спеціального режиму споживання природного газу на території Сумської області.

За результатами засідання вирішено призупинити навчання у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Буринського району до 7 березня 2018 року включно.

На світлині: Буринська міська СШ №1.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.