Застряг у заметах: куди зателефонувати?

Початок весни так і не зміг «прогнати» зиму. Захурделило, засніжило, замело.

Сьогодні, 02 березня 2018 року, у день світить сонце при температурі мінус 10-11 градусів. Не сніжить.

Та це триватиме до вечора.

Потім знову захурделить, і опади випадатимуть протягом завтранього дня – 3 березня 2018 року.

Саме у зв’язку з ускладненням погодних умов дорожники нагадують список телефонів, за якими автомобілісти можуть звернутися за допомогою, якщо застрягли в дорозі.

Допомогу нададуть у всіх областях України.

При цьому звертатися можна в будь-який час доби.

Аналітично-диспетчерська група «Укравтодору»: +380 (44) 287 11 40, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сумська область – +380 (542) 700281 та 050 307 56 92

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.