В Успенці палала кухня…

Учора, 27 лютого 2018 року, о 8 годині 26 хвилин до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння літньої кухні в селі Успенка, що в Буринського районі.

На місце події з Бурині виїхало відділення чергового караулу 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Односельці прагнули самотужки приборкати вогонь, але це їм не вдалося.

Вогнеборці прибули на виклик, коли вже полум’я охопило покрівлю по всій площі та частково стіни літньої кухні.

І все ж таки, о 8 годині 55 хвилин пожежу вдалося локалізували, а о 9 годині 25 хвилин – погасити.

На її гасіння було залучено 4 чоловік особового складу та 1 одиниця спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пожежа знищила покрівлю кухні, а також перекриття по всій площі.

Речі домашнього вжитку теж згоріли, а ще пошкоджено стіни...

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.