У Ромнах поліція викрила юного грабіжника

Він силою відібрав у літнього чоловіка барсетку з грошима, мобільником та документами.

А вже за тиждень був затриманий поліцейськими.

Поліцейським потерпілий пояснив, що ввечері повертався до дому, коли до нього несподівано підскочив невідомий чоловік та вирвав з рук барсетку.

За заявою чоловіка правоохоронці одразу відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 «Грабіж, поєднаний з насильством…».

Під час проведення оперативно-розшукових заходів в поле зору оперативників потрапив 16-річний учень одного з навчальних закладів міста.

«Під час розмови з поліцейськими він зізнався у скоєному, – розповіла Юлія Загамула, начальник Роменського відділу поліції. – Того вечора, прогулюючись в компанії своїх однолітків, підозрюваний перестрів нетверезого літнього перехожого з барсеткою в руках. Юнак полишив компанію та пішов за ним. Дочекавшись зручного моменту, хлопець вирвав у того барсетку та втік».

У ній він знайшов мобільний телефон, водійське посвідчення, дві банківські картки та 650 гривень готівки. Гроші юнак витратив на власні потреби, а інші речі викинув, аби позбутись доказів. Проте, це йому не допомогло. Вже за кілька днів правоохоронці відшукали і його, і викинуті ним речі.

Наразі юному грабіжнику, в разі доведення слідчими його провини, за скоєне правопорушення загрожує кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.