Житель Конотопу замінував автомобіль свого знайомого

Конотопському підприємцю, який замінував машину свого знайомого, обрали запобіжний захід тримання під вартою без права внесення застави. Таке рішення виніс Конотопський міськрайонний суд.

57-річний підприємець з Конотопу, аби розрахуватися за власні борги через посередника вимагав в свого знайомого гроші.

Для того, аби продемонструвати останньому серйозність власних намірів і отримати бажане, вдався до радикальних заходів: закріпив до днища його автівки гранату.

Чоловік звернувся до поліції. Викрили та затримали вимагателя швидко.Під час проведення слідчих дій з’ясувалось, що підозрюваний заборгував кредиторам значні кошти.

Вихід з ситуації знайшов досить своєрідний: вирішив відібрати їх у свого знайомого, який теж займається підприємницькою діяльністю.

До «справи» залучив» ще одного приятеля, оскільки вирішив «не світитися». Роль, яку відвів спільнику – телефоном зачитати «жертві» текст записки з вимогою віддати 35 тисяч доларів. В протилежному випадку тому обіцяли великі неприємності, погрожували розправитись і з ним, і з родиною.

А сам, при нагоді, закріпив під днищем автівки підприємця гранату РГД-5, яку в подальшому виявили на станції техобслуговування.

Після звернення чоловіка до правоохоронних органів працівники поліції та прокуратури вжитими заходами вирахували і затримали як вимагача, так і його напарника. Вони в усьому зізнались.

Під час обшуку за місцем роботи організатора були знайдені та вилучені незареєстрований пістолет та більше півсотні патронів.

Дії організатора кваліфікуються за двома статтями кримінального кодексу України: ст.. 263ч.1( незаконне поводження з бойовими припасами ) та ч.2 ст 189 ( вимагання). Не уникне відповідальності і його спільник. Стосовно нього також розпочате кримінальне провадження за вимагання, повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.