ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:
«Поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП на Лебединщині
Дорожньо-транспортна пригода сталась вчора, близько 19 години, в селі Рябушки Сумського району. Від отриманих травм велосипедист помер в кареті швидкої медичної допомоги.
Попередньо встановлено, що 24-річна жінка, керуючи автомобілем «DAEWOO MATIZ», скоїла наїзд на 41-річного велосипедиста. Від отриманих травм чоловік помер.
Транспортний засіб вилучено та поміщено на спецмайданчик поліції.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху).
Слідство триває».
БЕЗПЕКОВА СИТУАЦІЯ на сьогоднішній ранок на СУМЩИНІ: є поранені серед мирних жителів, рашисти нанесли 110 обстрілів по 47 населених пунктах у 18 територіальних громадах області, повітряна тривога тривала 14 годин 43 хвилини… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/13659-bezpekova-sytuatsiya-na-sohodnishnii-ranok-na-sumshchyni-ie-poraneni-sered-myrnykh-zhyteliv-rashysty-nanesly-110-obstriliv-po-47-naselenykh-punktakh-u-18-terytorialnykh-hromadakh-oblasti-povitriana-tryvoha-tryvala-14-hodyn-43-khvylyny