Поліція Бурині розслідує обставини вбивства 86-річного пенсіонера

Як з‘ясували слідчі Буринського відділення поліції, до передчасної смерті старенького жителя одного з сіл району виявився причетним його раніше судимий 31-річний онук. Спричинені ним побої стали смертельними для літнього чоловіка. Наразі слідство з‘ясовує обставини вчиненого злочину. До чергової частини Буринського відділення поліції зателефонувала медичний працівник, і повідомила про смерть 86-річного місцевого пенсіонера. Попередньо старий помер, вдарившись під час падіння на грубку.

Однак працівники поліції, котрі виїхали на повідомлення, взяли під сумнів таку причину смерті, оскільки на закривавленому тілі померлого були явні ознаки того, що його жорстоко побили.

Думку правоохоронців підтвердила проведена судово-медична експертиза, за висновком якої смерть чоловіка настала внаслідок чисельних тілесних ушкоджень: закритої черепно-мозкової травми, здавлення речовини головного мозку, субарахноїдальних крововиливів з проривом крові у бокові шлуночки мозку, перелому кісток носу, перелому під’язикової кістки, перелому грудної кістки, множинних переломів ребер.

Відтак, за даним фактом наразі відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 115 КК України (навмисне вбивство). Вже під час першочергових слідчих дій під підозру потрапив онук померлого, 31-річний чоловік, який в минулому вже був судимий за нанесення середньої тяжкості тілесних ушкоджень та хуліганство. Молодик через непорозуміння у своїй родині кілька останніх місяців проживав у свого діда. Як встановило слідство, того дня між ними сталася сварка, в ході якої онук силою став доводити старику свою точку зору. Сам же підозрюваний відмовляється давати поліції будь-які свідчення.

Суд обрав затриманому молодику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, й нині він перебуває у слідчому ізоляторі. Слідство в рамках відкритого кримінального провадження остаточно з‘ясовує обставини та причини скоєння злочину, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.