На варті захисту України

Військова частина 2276 Національної Гвардії України, яка розташована на Охтирщині, й стоїть на варті захисту держави, відзначила перший свій чверть столітній ювілей.

Командир її Віталій Степанисько зауважив, що бійці і надалі гідно нестимуть службу в зоні АТО, надійно охоронятимуть кордони України та Сумщини від ворогів.

Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, який завітав до часини, щоб привітати захисників із 25-річчям, зокрема, зауважив, що йому приємно, що чистиною керує справжній фахівець. А у частині панує порядок, є належна дисципліна. Підтримує й держава. Тут є сучасні зразки озброєння. Частина, безсумнівно боєздатна, і готова виконувати поставлені перед нею завдання.

А ці завдання в неї серйозні – здійснювати охорону та оборону стратегічних об’єктів. Обласна влада, за словами начальника обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія Тимошенка, який передав вітання від Миколи Клочка, голови Сумської обласної державної адміністрації, сприяє розвитку та зміцненню частини.

До слова, з обласного бюджету торік для цього було виділено понад 250 тисяч гривень. Кошти витрачені на придбання роботизованої IP-відеокамери для ефективного відеоспостереження та проведення поточних ремонтів і утеплення казармених приміщень.

Тарас Давиденко, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату, подякував захисникам за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість Українському народові. Вітали ювілярів також рідні та близькі люди. Ті, хто завжди чекає на захисників вдома зі служби, й з нелегких бойових завдань…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.