ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:
«У Сумах поліцейські затримали чоловіка за замах на вбивство
Ревнощі до цивільної дружини стали причиною вчинення злочину. Фігуранту вже повідомили про підозру, а на вирок суду він чекатиме за ґратами.
Як попередньо встановили правоохоронці, 55-річний місцевий мешканець, повернувшись додому, побачив у помешканні стороннього чоловіка, що спровокувало конфлікт.
Не втримавши емоцій, чоловік наніс опоненту удар ножем в область живота.
Потерпілого ушпиталили до лікарні.
Поліцейські затримали нападника у процесуальному порядку.
З місця події вилучені речові докази.
Слідчі Сумського районного управління поліції за процесуального керівництва прокуратури повідомили чоловікові про підозру за ч.2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство).
За вчинене чоловікові загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі за рішенням суду».
Сьогодні у небі над СУМЩИНОЮ знищено 8 рашистських «шахедів», з початку року – 431 російський безпілотник… ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/13056-sohodni-u-nebi-nad-sumshchynoyu-znyshcheno-8-rashystskykh-shakhediv-z-pochatku-roku-431-rosiiskyi-bezpilotnyk