Поліцейський автомобіль атакував рашистський дрон – поранення отримав мирний житель…

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«Ворог підступно атакував дроном автомобіль поліцейських

На Сумщині у Шосткинському районі під вогнем опинились правоохоронці, які саме виконували службові обов’язки. Внаслідок прямого влучання службовий автомобіль повністю знищений, поранень зазнав мирний мешканець.

У ході виконання службових завдань, поліцейські вийшли з автівки та перебували неподалік, як почули вибух. Від прицільного удару FPV-дрона постраждав місцевий житель, який проходив повз. Його негайно шпиталізували до лікарні.

Сили рф у порушення законів та звичаїв війни вкотре вчиняють цинічні злочини проти українців. Проте поліцейські завжди на захисті населення та продовжують нести службу там, де вони потрібні, у тому числі і у прифронтових громадах».

Протягом минулої доби та сьогоднішніх ночі й ранку рашисти обстріляли з різних видів зброї майже 30 населених пунктів на СУМШИНІ: одна людина отримала поранення, пошкоджено службовий автомобіль поліції, два приватних домогосподарства… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12200-protiahom-mynuloi-doby-ta-sohodnishnikh-nochi-i-ranku-rashysty-obstrilialy-z-riznykh-vydiv-zbroi-maizhe-30-naselenykh-punktiv-na-sumshyni-odna-liudyna-otrymala-poranennia-poshkodzheno-sluzhbovyi-avtomobil-politsii-dva-pryvatnykh-domohospodarstva

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.