На СУМЩИНІ хлопчик потонув у ставку…

Трагічна подія сталася на місцевому ставку у с. Артемо-Растівка Охтирського району.

Водолази-рятувальники обстежили водойму та знайшли тіло дитини без ознак життя.

Обставини трагедії наразі з’ясовують правоохоронці…

До слова, з початку червня 2024 року на водних об’єктах України загинуло 147 осіб, з них – 30 дітей, повідомили в ДСНС України.

Сьогодні у водоймі на СУМЩИНІ потонув 12-річний хлопчик… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/12193-sohodni-u-vodoimi-na-sumshchyni-potonuv-12-richnyi-khlopchyk

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.