Поліцейські-вибухотехніки знищили 152-міліметровий снаряд, яким рашисти обстріляли територію СУМЩИНИ…

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«Поліцейські-вибухотехніки знищили 152-міліметровий снаряд, яким рф обстріляла територію Сумщини.

Практично щодня співробітники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області здійснюють бойові виїзди до населених пунктів, які обстрілюють ворожі війська рф, де вилучають і знешкоджують снаряди, що не вибухнули.

Днями до поліції надійшло повідомлення про виявлення, неподалік одного із сіл Сумського району, невідомого вибухонебезпечного предмета. За вказаною адресою виїхали працівники відділу вибухотехнічної служби. Поліцейські обстежили місце знахідки і територію довкола та встановили, що це 152-міліметровий снаряд до самохідної артилерійської установки.

«Цей снаряд після пострілу набирає дуже високу швидкість та у разі потрапляння в об'єкт віддає всю свою кінетичну енергію, залишаючи по собі вирву глибиною 2-2,5 м і 6 м у діаметрі», - зазначає начальник ВТС ГУНП в Сумській області області Ігор Черняк.

Через те, що снаряд був вкрай небезпечним і транспортувати його не можна, вибухотехніки знищили його шляхом підриву на місці.

Правоохоронці нагадують громадянам: у разі виявлення боєприпасів, зброї, невідомих предметів та речовин, ні в якому разі не можна їх зрушувати з місця, переносити, розбирати тощо. Про таку знахідку негайно потрібно сповістити поліцію або рятувальників. До прибуття фахівців подбайте, щоб ніхто з людей не потрапив до потенційно небезпечної території».

Сьогодні зранку росіяни, застосувавши FPV-дрон, обстріляли соціальний автобус, у якому перебували понад 20 людей, у громаді на СУМЩИНІ: наслідки ворожої атаки уточнюються… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12154-sohodni-zranku-rosiiany-zastosuvavshy-fpv-dron-obstrilialy-sotsialnyi-avtobus-u-iakomu-perebuvaly-ponad-20-liudei-u-hromadi-na-sumshchyni-naslidky-vorozhoi-ataky-utochniuiutsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.