У місті РОМНИ другий день поспіль ліквідовують пожежу на промисловому підприємстві…

У місті Ромни й донині ліквідовують осередки горіння на підприємстві, де сталась вчора масштабна пожежа…

Другий день поспіль продовжується ліквідація наслідків масштабної пожежі на одному з промислових підприємств міста Ромни.

Рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України за допомогою техніки та спецінструментів демонтують зруйновані металоконструкції, що дозволяє ліквідовувати осередки горіння у важкодоступних місцях, у тому числі захаращених від масштабної пожежі підвальних приміщеннях.

На місці працює 11 рятувальників особового складу та 4 одиниці техніки МЦШР ДСНС України.

Наразі роботи продовжуються, повідоммили в Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України.

ІВАН БОКАТОВ, навідник механізованого відділення, Герой із села УСПЕНКА, яке входить до складу БУРИНСЬКОЇ ТГ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12143-ivan-bokatov-navidnyk-mekhanizovanoho-viddilennia-heroi-iz-sela-uspenka-iake-vkhodyt-do-skladu-burynskoyi-th-zahynuv-zakhyshchaiuchy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.