На СУМЩИНІ під час розпиття сиртного зловмисник ножем ударив свого знайомого в стегно… Що було далі?

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомила:

«У Шостці поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який завдав смертельних травм знайомому

Як попередньо встановили співробітники поліції, троє чоловіків з вечора розпивали алкогольні напої у дворі одного з багатоквартирних будинків міста.

Під час застілля між товаришами стався конфлікт на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин.

У ході якого 54-річний зловмисник схопився за ніж та завдав удар своєму 60-річному знайомому в стегно.

Чоловіка було доставлено до лікарні, однак медикам не вдалося врятувати його життя.

Від отриманих травм потерпілий помер.

Співробітники поліції негайно розшукали зловмисника та затримали його в порядку ст. 208 «Кримінального процесуального кодексу України».

Слідчі, під процесуальним керівництвом прокуратури, вже повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України».

За минулу добу та сьогоднішні ніч і ранок рашисти нанесли понад 230 ударів з різних видів озброєння по території СУМЩИНИ: загинув 45-річний житель, поранені чоловік та дитина… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11929-za-mynulu-dobu-ta-sohodnishni-nich-ta-ranok-rashysty-nanesly-ponad-230-udariv-z-riznykh-vydiv-ozbroiennia-po-terytorii-sumshchyny-zahynuv-45-richnyi-zhytel-poraneni-cholovik-ta-dytyna

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.