У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ під час пожежі у власному домі загинув господар…

Сьогодні, 17 лютого 2024 року, о 09 годині 26 хвилин до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку в с. Нова Олександрівка, Конотопського району.

Село входить до складу БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ…

Головне управління ДСНС України у Сумській області повідомило:

«Конотопський район: рятувальники ліквідували пожежу, яка призвела до трагедії

17 лютого, о 09:26 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу в приватному житловому будинку в с. Нова Олександрівка, Конотопського району. Телефонували жителі села, які в задимленому сусідському помешканні виявили на ліжку тіло господаря 1949 р.н..

На місце виклику прибуло відділення 18-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Буринь.

Як було встановлено, відбувалося тління перекриття та дерев’яних стін на площі близько 10 кв. м.

О 10:30 рятувальники локалізували пожежу, запобігши її подальшому поширенню на весь будинок.

Довелося розбирати конструкції для виявлення прихованих осередків горіння.

Об 11:45 пожежу ліквідували.

За попередніми висновками, припустима причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Для запобігання таким випадкам обігрівайтеся безпечно!»

Сьогодні в селі СЛОБОДА, яке входить до БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, рятувальники гасили пожежу в приватному житловому будинку: виявлено тіло господаря… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11629-u-seli-sloboda-iake-vkhodyt-do-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-riatuvalnyky-hasyly-pozhezhu-v-pryvatnomu-zhytlovomu-budynku-vyiavleno-tilo-hospodaria

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.