На КОНОТОПЩИНІ правоохоронці задокументували факт браконьєрства: вбито оленя…

Поліцейські Конотопського районного відділу поліції спільно з представниками Державного підприємства «Конотопський лісгосп» провели рейд, спрямований на виявлення та запобіганню браконьєрства, у ході якого виявили чоловіків з тушою вбитого оленя.

Вчора ввечері начальник сектору контролю за обігом зброї та поліцейський офіцер громади спільно з інженером охорони та захисту лісу провели відпрацювання територій лісів Конотопського району.

На території Бочечківської громади наряд виявив чотирьох чоловіків, які намагались вийти з лісового масиву разом з тушею вбитого оленя європейського.

Але їх дії були припинені правоохоронцями. Зважаючи на це поліцейські викликали слідчо-оперативну групу для подальшого документування правопорушення.

У ході огляду місця події спеціалісти ветеринарної медицини встановили причину смерті тварини – асфіксія. Крім того, на території даного лісового масиву поліцейські виявили встановлені пастки-петлі для удушення тварин.

Все виявлене правоохоронці вилучили. Працівники ДП «Конотопський лісгосп» здійснюють підрахунки збитків завдані браконьєрами.

За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 Кримінального кодексу України (Порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об'єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України).

За такі дії правопорушникам загрожує відповідальність у вигляді чималого штрафу або обмеження волі на строк до трьох років.

Наразі досудове розслідування триває, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Накопичення ворожих сил на північному кордоні України не помічено… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/11536-nakopychennia-vorozhykh-syl-na-pivnichnomu-kordoni-ukrainy-ne-pomicheno

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.