Лісівники на СУМЩИНІ виявили 8 незаконно впольованих косуль...

ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС повідомив:

«Під час патрулювання лісових масивів рейдова бригада філії «Тростянецьке лісове господарство» ДП «Ліси України» зафіксувала факт незаконного полювання…

Виявити браконьєрів тростянецькі лісівники змогли з допомогою слідів, які залишились після впольованої здобичі, та розташованих у лісі фотопасток.

Сліди привели бригаду до місця, де були виявлені залишки 8 косуль.

На місце правопорушення були викликані працівники поліції.

Лісівники нагадують: полювання в умовах воєнного стану заборонене! Дикі тварини, що живуть у лісах прикордоння, страждають від війни не менше за людей, і також потребують безпечного простору».

Жінка підрізала чоловіка… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11297-zhinka-pidrizala-cholovika

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.