У місті БУРИНЬ рятувальники діставали собаку, який провалився під кригу на річуі ЧАША…

На лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по вулиці Вознесенська, що в місті Буринь.

На місце події було направлено відділення чергового караулу 18-ї державної пожежно - рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що на відстані 50 метрів від берега на річці Чаша під кригу провалився собака.

Рятувальники та небайдужі громадяни за допомогою надувного човна добрались до чотирилапого.

Після цього оперативно транспортували його до берега.

Всього для надання допомоги було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У ДТП на СУМЩИНІ 7 людей травмувалися: їх госпіталізовано до лікарні… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/11292-u-dtp-na-sumshchyni-7-liudei-travmovano-ikh-hospitalizovano-do-likarni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.